ÖVRIGT / Diverse / Bänk 14556226
nr 1455 6226
Bänk
Roland Wilhelmsson. Signerad, furu. Längd: 150 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:23:24
3.000 kr
3.200 kr
3.800 kr
3.800 kr
3.800 kr (Budbetjänt)